درباره ما

درباره ما


شرکت آروین سگال پارس در راستای خدمت رسانی به جامعه پزشکی کشور همواره در تلاش بوده تا ضمن جمع آوری اطلاعات صحیح و سودمند و همچنین ارائه آن به مشتریان و مصرف کنندگان گرامی، بتواند محصولات مرتبط را با کیفیت بالا و قیمت مناسب را در قالب فروشگاه اینترنتی آیمدیکالا در اختیار مشتریان قرار دهد.

فروشگاه اینترنتی آیمدیکالا مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالاهای پزشکی و دندانپزشکی در ایران است. گروه‏‏‌ کالاهای تخصصی مانند بیمارستانی، دندانپزشکی، تصویربرداری، پزشکی هسته ای و رادیوتراپی، کنترل عفونت و بهداشت محیط، فیزیوتراپی، آزمایشگاهی، هتلینگ، مشاوره و طراحی مراکز درمانی و همچنین خدمات فنی مانند کالیبراسیون،  با تنوعی بی‌نظیر از بسیاری از برندها در ایمدیکالا عرضه می‏‏‏‌شوند.

 لازم به ذکر است این شرکت پیشرو در زمینه طراحی و تجهیز مطب های دندانپزشکی، بخش های مختلف بیمارستانی مانند اتاق های عمل، LDR، اورژانس، استریل مرکزی (C.S.S.D)و همچنین تأمین ملزومات مصرفی آنها در تمامی استان های کشور می باشد.

آیمدیکالا با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین کمپانی های تولید کننده محصولات در حوزه پزشکی و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا ضمن ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، نسبت به اعتماد سازی نزد مشتریان اقدام نماید.