-22%
ماسک سه بعدی نوجوان ریما Fish Type بسته 25 عددی rainbow
ماسک سه بعدی نوجوان ریما Fish Type بسته 25 عددی rainbow

ماسک N95 ریما Fish Type بسته 25 عددی rainbow

100,000تومان127,500تومان
فروشنده:فروشگاه آیمدیکالا
تولید کنندگان ٌRIMA
کد محصول: 3D
موجودی: در انبار

بررسی اجمالی

 ماسک N95 ریما Fish Type بسته 25 عددی rainbow

ماسک سه بعدی Rainbow i95 (رنگین کمان)، شامل همه رنگ‌های موجود در بسته بندی ماسک ریما هست. به همین منظور می‌توانید با خیال راحت و خرید بسته 25 عددی ماسک Rainbow از هر کدام از رنگ‌هایی که می‌خواهید استفاده کنید.

تفاوت میان ماسک نوجوان و بزرگسال فقط در سایز آن است، در تعداد لایه‌های ماسک هیچ تفاوتی وجود ندارد. به همین منظور ماسک سه بعدیFish Type ریما دارای یک لایه SMS  (یک لایه ملت بلون و دو لایه اسپان باند به صورت پرس شده بر روی هم)، سه لایه اسپان باند و یک لایه نانو الیاف است.

پدرها و مادرها همیشه نگران سلامتی فرزندان خود هستند، به ویژه در این سال‌های اخیر با توجه به اپیدمی کوید 19 که نه تنها بسیاری از بزرگسالان بلکه بسیاری از نوجوانان و کودکان را نیز درگیر کرده است. به توصیه سازمان بهداشت جهانی و CDC  استفاده از ماسک برای همه افراد شامل نوجوانان و کودکان اجباری بوده و شما می‌توانید برای فرزندانتان از ماسک 3بعدیi95 نوجوان استفاده کنید.

بیماری فقط مختص به بزرگسالان نیست، بلکه بسیاری از نوجوانان که دارای بیماری پیش زمینه هستند ممکن است با رفتن به مکان‌های شلوغ دچار بیماری‌های عفونی و تنفسی شوند، به همین دلیل توصیه می‌شود تا از ماسک استاندارد استفاده کنند.

اگر در خانه هستید و بیماری دارید، برای اینکه نوجوان شما نیز دچار آن بیماری نشود، حتما از ماسک تنفسی استفاده شود. هنگام استفاده از ماسک از فرزند خود بخواهید تا در ابتدا دستان خود را با آب و صابون شسته و با محلول ضدعفونی دست، ضدعفونی کند، سپس ماسک را بر روی صورت خود قرار دهد.


لایه های این ماسک:


·            سه لایه اسپان باند 60، 40 و 30 گرم


·            1 لایه نانوالیاف


·            وزن کلی: 130 گرم در متر مربع


ویژگی‌های ماسک 3بعدی نوجوان i95:


استاندارد: NIOSH


اندازه: 8*21 سانتی متر


بسته بندی: 25  عددی


کارآیی فیلتراسیون: (ذرات 0.3 میکرون) : 95%


افت فشار: کمتر از 60 پاسکال


انواع این مدل ماسک:


Classic, Dark, Rainbow, Happy, Sky, Sport & Summer

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب