دستگاه تمیز کننده التراسونیک Euronda-4D New
دستگاه تمیز کننده التراسونیک Euronda-4D New

دستگاه تمیز کننده التراسونیک Euronda-4D New

19,000,000تومان
فروشنده:فروشگاه آیمدیکالا
کد محصول: Euronda
موجودی: در انبار

بررسی اجمالی

حمام التراسونیک ( التراسونیک کلینر )

-          حمام التراسونیک ( التراسونیک کلینر ) در واقع یک ظرف فلزی است که مقداری محلول التراسونیک داخل آن می باشد. دستگاه متصل به این ظرف امواج فراصوت ایجاد می کند. یکی از موارد استفاده از محصولات حمام التراسونیک پخش ذرات داخل محلول و در نتیجه یکنواخت شدن محلول مورد نظر می باشد. این امواج می توانند پیوندهای اجرام شکسته و باعث افزایش کیفیت محلول شود. در واقع جدیدترین و حرفه ای ترین وسیله جهت پاک کردن تجهیزات محصولات حمام التراسونیک ( التراسونیک کلینر ) می باشد. از کاربردهای دیگر تمیزکننده التراسونیک ( شوینده التراسونیک ) می توان به ضدعفونی کردن، دیگس کردن HPLC، هموژنایزر، شستشوی قطعات مختلف، تمیز کردن وسایل جراحی و طلاهای ظریف و اجسام در حد میکرون اشاره نمود.

-          یکی از کاربردهای مهم مواج اولتراسونیک استفاده از ضربه ناشی از حفره سازی ایجاد شده توسط آن در فرآیند شستشوی التراسونیک می باشد. اصول کلی این روش مبتنی بر غوطه وری قطعات مورد نظر در یک مایع واسطه می باشد که این مایع توسط یک مولد امواج التراسونیک با فرکانس و شدت بسیار بالایی مرتعش شده و هنگامیکه حفره سازی بوجود می آید، عمل شستشو و پاک کردن قطعه را انجام می دهد. استفاده از امواج التراسونیک بدلیل خواصی که دارند بعضا کاربردهای متنوع و جالبی دارند. محصولات حمام التراسونیک ( تمیزکننده التراسونیک ) با استفاده از امواج التراسونیک ذرات چربی و آلودگی هایی را که روی سطح جسم قرار گرفته جدا کرده و جسم را پاک می کند. یک سیستم پاک کننده التراسونیک شامل 3 قسمت اصلی است: منبع تغذیه، ترانسدیوسر (پیزوالکتریک) و محفظه.

-          اعمال سیگنال ورودی از منبع تغذیه به یک پیزوالکتریک باعث ارتعاش آن شده و انتقال این نوسان از جداره محفظه به مایع درون آن می تواند مولکول های مایع را تحت تاثیر قرار داده و پدیده حفره سازی را بوجود آورد. حفره سازی نتیجه ضربان در فرایند شستشو التراسونیک است که با تغییر فرکانس ورودی منبع تغذیه پدیدار شده و می تواند تاثیرات مختلفی روی جسم مورد شستشو بگذارد

-           

 

ویژگی دستگاه :

-          تمیز کننده ابزارآلات پزشکی با استفاده از امواج اولتراسونیک

-          انتقال انرژی جنبشی از یک حباب هوایی به حباب دیگر جهت پاک کردن ابزار

-          پاک کردن رسوبات و اجرام روی ابزار

-          دارای تکنولوژی Sweep (فرکانس متغیر)

-          دارای دو عددکریستال پیزوالکتریک

-          قابلیت تنظیم زمان از 10 تا 40 دقیقه

-          قابلیت تنظیم حرارت از 30 تا 60 درجه و مجهز به سیستم حفاظتی دما

-          طراحی ارگونومیک بدنه و تانک (مقاوم در برابر گرما)

-          درارای ردب محافظ، سبد و شلنگ تخلیه

-          امکان استفاده از بشر و نگهدارتده بشر

-          دارای شش برنامه قابل انتخاب برای تمیز کردن ابزارهای مختلف

-          حجم 3.5 لیتری

-          300 وات

-          وزن 4.5 کیلوگرم

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب