دستگاه اولتراسونیک 30s پارسونیک
دستگاه اولتراسونیک 30s پارسونیک

دستگاه اولتراسونیک 30s پارسونیک

91,000,000تومان
فروشنده:فروشگاه آیمدیکالا
کد محصول: 30S
موجودی: در انبار

بررسی اجمالی

ابزارآلات پزشکی نیاز به تمیز شدن بعد از هر با مصرف را دارند. اگر این ابزارها، به جرم آلوده باشند، در فرایند بازپروری دچار مشکل می‌شوند. اولتراسونیک کلینر، از کاربرد امواج مکانیکی-صوتی با فرکانس بالا بوده که مهمترین کاربرد آن ایجاد ضربه‌هایی است که این ضربه‌ها از ارتعاش فرایند شستشوی التراسونیک ایجاد می‌شود. در این روش قطعات مورد نظر در یک مایع واسطه قوطه ور شده و این مایع به وسیله امواج التراسونیک با فرکانس و شدت بسیار بالا مرتعش شده، که به آن کاویتاسیون گفته می‌شود. کاویتاسیون در حقیقت عملی است که از شستشو و پاک کردن تجهیزات پزشکی در حمام التراسونیک ایجاد می‌شود.  دستگان کلینر التراسونیک با استفاده از امواج صوت چربی و آلودگی‌های پروتئینی، جرمی را که روی سطح ابزار قرار گرفته پاک را می‌کند.

حمام التراسونیک با استفاده از میکانیسمی ‌که دارد باعث تمیز شدن قسمت‌هایی از ابزار می شود که دسترسی به آن مقدور نیست مثل اتصالات و مفصل‌هایی که در ابزار وجود دارد، همچنین باعث درخشندگی و حفظ لایه محافظ ابزار “Passive layer” خواهد شد.

 اجزای حمام التراسونیک

         منبع تغذیه

         پیزوالکترونیک

         محفظه

·         شیر خروجی

·         گرمکن آب

سیگنال‌های ورودی از یک منبع تغذیه به یک پیزوالکترونیک باعث ارتعاش شده و انتقال این نوسان از جداره محفظه به مایع درون آن باعث شده که باعث پدیده کاویتاسیون می‌شود.

پدیده کاویتاسیون نتیجه ضربان فرایند شستشو التراسونیک بوده که با تغییر فرکانس ورودی منبع تغذیه پدیدار شده و می‌تواند تاثیرات منفی روی اجسام داشته باشد.

 

ویژگی‌های حمام اولتراسونیک 30s

 

ظرفیت کامل مخزن: 28 لیتر

 

ابعاد مخزن: 50x30x20سانتی متر

 

توان اولتراسونیک: حداکثر 400 وات

 

فرکانس اولتراسونیک: 28 کیلوهرتز

 

تایمر: 2 تا 22 دقیقه مرحله 4 دقیقه

 

کنترل کننده دما: 20 تا 70 درجه سانتیگراد مرحله 10 درجه سانتیگراد

 

قدرت بخاری: 600 وات

 

جنس: بدنه فولاد ضد زنگ 304، مخزن، درب، سبد، شیر تخلیه

 

لوازم جانبی شامل: درب، سبد، سیم برق، شلنگ تخلیه

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب