دستگاه اولتراسونیک 2600s مدل پارسونیک
دستگاه اولتراسونیک 2600s مدل پارسونیک

دستگاه اولتراسونیک 2600s مدل پارسونیک

17,440,000تومان
فروشنده:فروشگاه آیمدیکالا
کد محصول: 2600S
موجودی: در انبار

بررسی اجمالی

در صنعت پزشکی ، تمیز کردن ابزار اهمیت بالایی دارد و‌ به این معنی  است که اگر ایزار بخوبی جرم زدایی نشوند در فرآیندهای بعدی، چرخه بازپروی ابزار دچار مشکل می‌شود، ابزاری که قرا است استریل شود، نباید به هیچ عنوان حامل ذرات و جرم هایی باشد که در زمان استفاده در فرآیند درمان روی آنها باقی مانده باشد.دستگاه التراسونیک یا همان التراسونیک کلینر، عبارت است از کاربرد امواج مکانیکی-صوتی با فراکنس بالا که  مهمترین کاربرد امواج اولتراسونیک ایجاد ضربه‌هایی که حاصل ارتعاش در فرآیند شسشتوی التراسونیک کلینر ایجاد می‌شود. در حقیقت این روش مبتنی بر غوطه وری قطعات مورد نظر در یک مایع واسطه بوده، که این مایع توسط یک مولد امواج التراسونیک با فرکانس و شدت بسیار بالایی مرتعش شده و هنگامی که کاویتاسیون به وجود آید، عمل شستشو و پاک کردن تجهیزات پزشکی در حمام فرا صوت انجام می‌شود. دستگاه تمیز کننده اولتراسونیک، با استفاده از امواج مافوق صوت چربی و آلودگی‌های پروتئینی و جرمی که روی سطوح  ابزار قرار گرفته را پاک می‌کند.

حمام التراسونیک با استفاده از میکانیسمی‌که بیان شد باعث تمیز شدن قسمتهایی از ابزار می‌شود که دسترسی به آن مقدور نیست. مثل اتصالات و مفصل‌هایی که در ابزار وجود دارد، همچنین باعث درخشندگس و حفظ لایه محافظ ابزار “Passive layer” خواهد شد.

 اجزای حمام التراسونیک

منبع تغذیه

پیزوالکترونیک

محفظه

. شیر خروجی

. گرمکن آب

سیگنال‌های ورودی از یک منبع تغذیه به یک پیزوالکترونیک باعث ارتعاش شده و انتقال این نوسان از جداره محفظه به مایع درون آن باعث می‌شود که پدیده کاویتاسیون ایجاد می‌شود.

پدیده کاویتاسیون نتیجه ضربان فرایند شستشو التراسونیک بوده که با تغییر فرکانس ورودی منبع تغذیه پدیدار شده و می‌تواند تاثیرات منفی روی اجسام داشته باشد.


ویژگیهای حمام اولتراسونیک 2600s


ظرفیت کامل مخزن: 2.6 لیتر

 

ابعاد مخزن: 24x13.5x10سانتی متر

 

توان اولتراسونیک: حداکثر 70 وات

 

فرکانس اولتراسونیک: 28 کیلوهرتز

 

تایمر: 2 تا 22 دقیقه مرحله 4 دقیقه

 

کنترل کننده دما: 20 تا 70 درجه سانتیگراد مرحله 10 درجه سانتیگراد

 

قدرت بخاری: 100 وات

 

جنس: بدنه فولاد ضد زنگ 304، مخزن، درب، سبد، شیر تخلیه

 

لوازم جانبی شامل: درب، سبد، سیم برق، شلنگ تخلیه

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب