دستگاه اولتراسونیک 15s پارسونیک
دستگاه اولتراسونیک 15s پارسونیک

دستگاه اولتراسونیک 15s پارسونیک

52,320,000تومان
فروشنده:فروشگاه آیمدیکالا
کد محصول: 15S
موجودی: در انبار

بررسی اجمالی

ابزارآلاتی که در صنعت پزشکی توسط پزشگان و دستیارانشان مورد استفاده قرار می‌گیرد، آلوده به جرم می‌شود. این ابزارالات نیاز به شستشو دارند. اگر ابزارهای پزشکی که آلوده به جرم شده‌اند، شسته نشوند، در فرایند بازپروری دچار مشکل می‌شوند. حمام فراصوت عبارت است از کاربرد امواج مکانیکی-صوتی با فرکانس بالا. مهمترین کاربرد امواج التراسونیک ایجاد ضربهایی است که این ضربهها از ارتعاش فرایند شستشوت التراسونیک ایجاد میشود. در این روش قطعات مورد نظر در یک مایع واسطه قوطه ور بوده که این مایع توسط امواج التراسونیک با فرکانس و شدت بسیار بالا مرتعش شده، که به آن کاویتاسیون گفته میشود. کاویتاسیون عمل شستشو و پاک کردن تجهیزات پزشکی در حمام التراسونیک را انجام میدهد. دستگاه التراسونیک کلینر با استفاده از امواج صوت چربی و آلودگیهای پروتئینی و جرمی که روی سطح ابزار قرار گرفته را پاک کند.

حمام التراسونیک با استفاده از میکانیسمی ‌که دارد باعث تمیز شدن قسمت‌هایی از ابزار می شود که دسترسی به آن مقدور نیست مثل اتصالات و مفصل‌هایی که در ابزار وجود دارد، همچنین باعث درخشندگی و حفظ لایه محافظ ابزار “Passive layer” خواهد شد.

 اجزای حمام التراسونیک

         منبع تغذیه

         پیزوالکترونیک

         محفظه

        شیر خروجی

        گرمکن آب

سیگنال‌های ورودی از یک منبع تغذیه به یک پیزوالکترونیک باعث ارتعاش شده و انتقال این نوسان از جداره محفظه به مایع درون آن باعث شده که باعث پدیده کاویتاسیون می‌شود.

پدیده کاویتاسیون نتیجه ضربان فرایند شستشو التراسونیک بوده که با تغییر فرکانس ورودی منبع تغذیه پدیدار شده و می‌تواند تاثیرات منفی روی اجسام داشته باشد.

 

ویژگی‌های حمام اولتراسونیک 15s

 

ظرفیت کامل مخزن: 12 لیتر

 

ابعاد مخزن: 30x25x20سانتی متر

 

توان اولتراسونیک: حداکثر 200 وات

 

فرکانس اولتراسونیک: 28 کیلوهرتز

 

تایمر: 2 تا 22 دقیقه مرحله 4 دقیقه

 

کنترل کننده دما: 20 تا 70 درجه سانتیگراد مرحله 10 درجه سانتیگراد

 

قدرت بخاری: 300 وات

 

جنس: بدنه فولاد ضد زنگ 304، مخزن، درب، سبد، شیر تخلیه

 

لوازم جانبی شامل: درب، سبد، سیم برق، شلنگ تخلیه

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب