اتوکلاو رومیزی تکنوگاز 24 لیتری مدل Onyx 8
اتوکلاو رومیزی تکنوگاز 24 لیتری مدل Onyx 8

اتوکلاو رومیزی تکنوگاز 24 لیتری مدل Onyx 8

146,500,000تومان
فروشنده:فروشگاه آیمدیکالا
کد محصول: 8 Onyx
موجودی: پیش سفارش

بررسی اجمالی

اتوکلاو تکنوگاز مدل اونیکس Onyx8

اتوکلاو ONYX8 دارای سیستم یکپارچه استریلیزاسون بوده و طراحی و ویژگی‌های منحصر به فرد این مدل دستگاه، شامل کلیه نیازمندی‌های مراکز پزشکی و دندانپزشکی است. شرکت تکنوگاز سالهاست که ارائه دهنده انواع تجهیزات پزشکی از جمله دستگاه‌های اتوکلاو بوده و اتوکلاو ONYX8 از به روزترین دستگاه‌هایی است که این شرکت به بازار عرضه کرده است.

این مدل دستگاه اتوکلاو شامل کلیه چرخه‌های موجود در یک دستگاه اتوکلاو بوده، به همین دلیل کلیه نیازهای روزمره مراکز پزشکی را برطرف خواهد کرد.

امکان بارگذاری کلیه اطلاعات موجود در دستگاه اتوکلاو بر روی کارت SD امکان پذیر بوده و می‌توان کلیه دیتای ذخیره شده را بر روی کامپیوتر شخصی منتقل کرد.

اتوکلاو ONYX8 دارای بهترین امکانات جهت مدیریت ابزار بوده و به همین دلیل باعث افزایش راندمان عملیاتی خواهد شد. این مدل دستگاه اتوکلاو دارای سینی عریض بوده و امکان قرار دادن ابزار در پاکت‌های بزرگ استریل را فراهم می‌کند.

عددی که  بعد از مدل دستگاه قرار  گرفته، نشان دهنده ظرفیت این دستگاه است. به عنوان مثال Onyx 8  دارای ظرفیت 8 کیلوگرم ابزار است.

سیکل‌های کاری:

هشت سیکل کاری این دستگاه را به ترتیب زیر می‌توانید، مشاهده کنید:

1.      دو سیکل 134 درجه با پوشش و بدون پوشش

2.      دو سیکل 121 درجه با پوشش و بدون پوشش

3.      سیکل 134 درجه Fast

4.      سیکل 134 درجه Flash

5.      سیکل 134 درجه Safety

6.      سیکل Prion

ویژگی‌های اتوکلاو تکنوگاز مدل Onyx8

·        دارای صفحه نمایش رنگی در مدل اتوکلاو تکنوگاز اونیکس

·        مجهز به سیستم E-Timer برای استفاده از دستگاه در حین شب و زمانی که کاربر حضور ندارد

·        کاهش زمان سیکل کاری در اتوکلاو تکنوگاز مدل Onyx نسبت به سایر مدل‌های این برند به چشم می‌خورد، که به‌واسطه گرم شدن سریع تر دستگاه است. لازم به ذکر است، میزان مصرف انرژی در این مرحله بالا خواهد رفت.

·        این مدل دارای سیستم شناسایی کاربر با استفاده از نام کاربری و رمز عبور است.

·        در این دستگاه قابلیت تخلیه خود کار آب محفظه کثیف وجود دارد.

·        در اتوکلاو اونیکس، پرینتر حرارتی حذف و جای خود را به درگاه SD کارت می‌دهد، با این اقدام هزینه‌ای که برای خرید کاغذ پرینتر بر عهده کاربران دستگاه بود حذف و بوسیله کارت حافظه، کلیه سیکل‌ها در هر زمان قابل دسترسی خواهند بود. 

·        در این مدل صدای دستگاه حدود 50 دسی بل است، که  شرایط ایده‌آلی را برای کاربر ایجاد می‌کند.

 

مصرف آب:

مصرف آب مقطر در مدل Onyx به میزان 300 میلی لیتر بوده، که نسبت به  مدل‌های قدیمی‌تر حدود 450 تا 500 میلی لیتر کم تر آب مصرف می‌کند.

آب گیری:

در اتوکلاوهای رومیزی تکنوگاز، آبگیری دستگاه به صورت اتوماتیک و با استفاده از پمپ موجود در دستگاه انجام می‌گیرد، که به این ترتیب دیگر نیاز به آب‌گیری دستی توسط کاربر نخواهد بود.

همچنین قابلیت وصل شدن به آب شهری از طریق دستگاه دیونایزر، در این دستگاه قابل مشاهده است، اما دسترسی به محفظه آب کثیف به راحتی مقدور نبوده و در صورت نیاز به تمیز کردن دوره‌ای این قسمت، باید از تکنسین‌های شرکت مربوطه کمک بگیریم.

چمبر دستگاه:

در تمامی اتوکلاوهای برند تکنوگاز، چمبر دستگاه بصورت استوانه‌ای بوده  و در همه مدل‌های مذکور، قطر دهانه چمبر یکسان بوده و با افزایش یا کاهش حجم چمبر دستگاه، عمق چمبر نیز افزایش یا کاهش پیدا می‌کند.

پمپ وکیوم:

نکته قوت دستگاه‌های تکنوگاز پمپ وکیوم، قدرتمند با Post Vacuum و  Pre Vacuumبا استفاده از تکنولوژی  Dual Head است، که در کلیه مدل‌های این برند، با توجه به نوع اتوکلاو و حجم آن در نظر گرفته می‌شود.

 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب