اتوکلاو رومیزی تکنوگاز 18 لیتری مدل Bevo New
    اتوکلاو رومیزی تکنوگاز 18 لیتری مدل Bevo New

اتوکلاو رومیزی تکنوگاز 18 لیتری مدل Bevo New

129,400,000تومان
فروشنده:فروشگاه آیمدیکالا
کد محصول: Bevo New
موجودی: پیش سفارش

بررسی اجمالی

   اتوکلاو رومیزی تکنوگاز 18 لیتری مدل Bevo New

اتوکلاو 18 لیتری B-EVO ، ساخت کشور تکنوگاز بوده و تاکنون هزاران کاربر از افراد حرفه‌ایی، از اتوکلاوهای تکنوگاز رضایت فراوان داشته‌اند.

تکنوگاز مدل‌های مختلفی از دستگاه اتوکلاو را به بازار عرضه کرده که اتوکلاو B-EVO به‌همراه سری Onyx دارای آخرین نسل از دستگاه‌های استریلیزاسیون است.

اتوکلاو Europe B EVO New مجهز به فناوری است که برای کنترل و نظارت دائمی چرخه‌های استریلیزاسیون استفاده می‌شود. این چرخه هر گونه ناهنجاری موجود در اتوکلاو را شناسایی کرده و در صورت بروز هر گونه ناهنجاری یا اختلال یک پیام هوشمند به کاربر داده می‌شود.

همچنین دستگاه اتوکلاو رومیزی 18 لیتری تکنوگاز یکی از پرفروش‌ترین دستگاه‌های اتوکلاو رومیزی در دنیا  است. لازم به ذکر است که تکنوگاز تولید این دستگاه را جایگزین مدل Europa  B Evo کرده و آن را به بازار عرضه کرده است.

دستگاه B-Evo New  با ظرفیت مفید 18 لیتری، دستگاه استریل مناسبی برای دندانپزشکان عمومی یا اطفال است و توصیه می‌شود که سایر دندانپزشکان محترم از ظرفیت 24 لیتری این مدل بهره‌مند شوند.

 این مدل دستگاه اتوکلاو رومیزی  جهت مستند سازی سیکل‌های استریل، دارای پرینتر داخلی از نوع حرارتی بوده و مشتری نیاز به پرداخت هزینه اضافی نخواهد داشت.

 اتوکلاو رومیزی B EVO New ، قابلیت چک کردن سایر قطعات دستگاه به صورت اتوماتیک (Self-Test) در حین فرآیند استریل و انجام فرامین را دارا است.

سیکل‌های کاری قابل تنظیم این دستگاه به شرح ذیل است:

 134 درجه با پوشش (کاغذ استریل بخار) و بدون پوشش -  121 درجه با پوشش (رول اتوکلاو بخار – ویپک) و بدون پوشش ، سیکل سریع و در نهایت سیکل Prion برای استریل وسایل آلوده به جنون گاوی.

از نقطه نظر مدت زمان فرایند استریلیزاسیون اتوکلاوهای تکنوگاز، زمانی بین 45 تا حدود 50 دقیقه را به خود اختصاص می‌دهند. لازم به ذکر است، عواملی مانند تغییر ولتاژ و عدم بهره‌مندی از مولد بخار  Steam Generator بر روی مدت زمان تاثیرگذار است.

 

 

ویژگی‌های Europa B Evo New 18 لیتری

 

·         دارای 3 دستگاه قفل ایمنی: الکترومغناطیسی، الکتریکی، دینامیکی

·         دارای محفظه فولادی و ضد زنگ

·          امکان کنترل کارت نصب شده در برد دستگاه اتوکلاو

·         نمایشگر گرافیکی

·         سیستم تنظیم بارومتریک خودکار

·         سیستم پر کردن آب با پمپ با توقف خودکار در هنگام پر شدن مخزن

·         مهر و موم درب برای اطمینان از حداکثر مدت زمان

·         امکان تخلیه اتوماتیک آب

·         دارای سیستم تهویه

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب